• Čeština
  • English

Reklamní předměty

Spolupracujeme s výrobci reklamních předmětů přímo v Asii a vzhledem k našemu přímému kontaktu a odbourání řetězce distributorů jsme schopni Vám předložit velice zajímavou nabídku i z tohoto odvětví.

Nabízíme Vám:

  • Reklamní a dárkové předměty v originálním designu, které upoutají nejen svou jedinečností, ale i cenou.
    • Standardní reklamní předměty s logem výrobku či firmy nebo zejména předměty vyrobené takzvaně ,,na míru‘‘ dle přání zákazníka.
  • Nejčastěji vyrábíme na přání našich zákazníků: lanyardy, plechové krabičky, klíčenky, přívěšky, kšiltovky, hrníčky, thermo hrníčky, golfové míčky, fandící tyče, reklamní textil, USB disky, reklamní elektroniku, svítilny, lasery, voňavky do auta, nafukovací předměty, batohy, deštníky, šátky a další.

Kvalitní reklamní předměty jsou jedním z nejvhodnějších marketingových nástrojů. Správně zvolené reklamní předměty a reklamní dárky můžete využít jako poděkování pro nové i stávající obchodní partnery. Samozřejmě je důležité klást velký důraz na kvalitu provedení (potisk, výšivka,aj.), protože tyto reklamní předměty poukazují na Vaši profesionalitu.

Jakmile nám sdělíte informace o cílové skupině a rozpočtu, náš tým je schopen nabídnout Vám to nejvhodnější zboží právě pro Vás. Pořádáte výběrové řízení? Kontaktujte nás, rádi se účastníme. Nabídneme Vám kvalitní reklamní předměty za výrobní cenu.